Meniu
Prekių krepšelis

Naujienos

22 saus. Vidaus durų užpildai
DeltaDurys 0 175
Durų konstrukcija Karkasas (arba perimetras) praktiškai visų vidaus durų yra medinis (nebent durų segmentas labai pigus, tačiau net ir pigiausiame segmente vyrių bei spynos frezavimo vietose dedamas medžio tašelis). Medis suteikia visai durų varčios konstrukcijai patvarumo. Einant gylyn link durų vidurio ir yra dedamas užpildas: tai gali būti ko..
24 rugs. Durys su stakta
DeltaDurys 0 99
Žmogus, retai susiduriantis su statybomis, dažniausiai nežino, kas vis gi sudaro vidaus durų komplektą, ko gi reikia, kad durys pilnai atliktų savo tiek funkcinę, tiek estetinę paskirtį. Kas sudaro durų komplektą?   Didžiausia, svarbiausia funkcinė ir estetinė dalis vadinama varčia. Varčia yra tai, ką dažniausiai ir vadiname durimis. Ji atlieka..
21 rugp. Nestandartinių matmenų durys
DeltaDurys 0 243
  Labai dažnai klientai užeina į durų parduotuvę ir klausia “ar Jūsų durys tik standartinių matmenų ar gaminamos pagal individualius išmatavimus?”. Kiekvienas užsakymas, projektas yra individualus, todėl galima drąsiai atsakyti, jog turime ir standartinių, ir nestandartinių durų matmenų. Kiekvienas produktas (pavyzdžiui, lova, stalas, virtuvės spi..
30 liep. Durys internetu
DeltaDurys 0 248
  Šiais moderniais laikais internetu galima įsigyti praktiškai bet ką. Internetu galima įsigyti ir duris. Durų prekybos platformos iki šiol yra tobulinamos, kadangi, kad ir kaip keista, durys yra daug niuansų turintis produktas. Tačiau bekuriant tobulas platformas nebrangaus durų segmento pardavimui, kol kas galima duris įsigyti ir nevažinėjant po..
23 liep. Kokybiškos vidaus durys
DeltaDurys 0 204
  Kuriant bet kokios erdvės dizainą kiekviena detalė labai svarbi. Kokybiškos vidaus durys atlieka ne tik patalpos atskyrimo funkciją, tačiau tuo pat metu, užimdamos tokį nemažą plotą, tampa labai svarbiu dizaino elementu.   Kokybiškos durys Kokybiškų vidaus durų gamybos procesas kropščiai prižiūrimas specialistų, kad būtų užtikrintas patvaruma..
02 liep. Faneruotos durys
DeltaDurys 0 287
  Faneruotos durys: stiliaus ir ilgaamžiškumo kombinacija Durys yra neatsiejama praktiškai kiekvieno namų interjero detalė, kuri dėl savo pakankamai nemažo paviršiaus ploto, daro nemenką įtaką interjerui. Natūralios ąžuolo faneruotės durys nepraranda savo populiarumo jau daugybę metų, nes puikiai atitinka daugelio klientų poreikius dėl savo est..
03 birž. Baltos durys
DeltaDurys 0 270
  Kuriant namų ar bet kokios kitos patalpos interjerą reikėtų apgalvoti visas detales. Durys dažniausiai renkamos jau pačioje remonto pabaigoje, todėl jos realiai apjungia visą kurtą interjero dizainą. Balta spalva universali ir lengvai derinama prie kitų spalvų, todėl baltos durys tapo vis populiaresnės tarp klientų pasirinkimų. Na, ir, žinoma, n..
23 geg. Vonios durys
DeltaDurys 0 469
Kokios durys tinka į vonios kambarį? Labai dažnai iš klientų girdime klausimą “ar turite durų, tinkančių vonios kambariui?”. Atsakymas yra labai paprastas – taip, turime durų, tinkančių vonios kambariui. Visos mūsų asortimento durys yra tinkamos vonios kambariui, jeigu yra įrengta tinkama ventiliacija ir nėra “stovinčio” vandens. Kitaip tariant, m..
19 geg. Durų montavimas
DeltaDurys 0 1465
  Kreipdamiesi konsultacijos apie duris, klientai dažniausiai klausia ar montuojame duris. Atsakymas paprastas – taip.  Montavimas yra kompleksiškas, tikslumo ir išmanymo reikalaujantis darbas. Jį geriausia patikėti profesionalams. Ekspertų darbo vingrybės klientui nėra būtinos žinoti, tačiau yra punktų, kuriuos klientui tikrai reikėtų išmanyti ap..
06 geg. Durų spalva
DeltaDurys 0 516
  Kuriant namų interjerą dažniausiai koncentruojamasi į sienų, grindų, baldų spalvą, tačiau labai dažnai apie vidaus durų spalvą net nesusimąstoma. Durų spalvos pasirinkimas daro nemenką įtaką bendram interjero įvaizdžiui, gali sukurti atitinkamą nuotaiką, tapti akcentu ar kaip tik susilieti su aplinka. Taigi, Delta Durys komanda nusprendė paanali..
03 geg. Vidaus durų rūšys: pliusai ir minusai
DeltaDurys 0 362
Vidaus durys yra neatsiejama kiekvieno būsto interjero detalė ir būtent ji, užimanti palyginus nemažą interjero plotą, daro labai didelę įtaką bendram erdvės įvaizdžiui ir daro įtaką bendrai patalpos nuotaikai. Įvairėjant klientų poreikiams, platėja ir rinkos pasiūla. Tam, kad būtų lengviau nepasimesti vidaus durų pasiūlos įvairovėje, Delta Durys..
26 bal. 10 patarimų perkant vidaus duris
DeltaDurys 0 530
10 patarimų, kuriais remiantis vidaus durų pasirinkimas bus sklandesnis:   1. Pasidomėkite visa durų pasiūla Pasidomėję visa durų pasiūla atraskite  stilių, kuris Jums patinka ir koks atitinka Jūsų įrengiamos patalpos dizainą. Jei Jūsų patalpoje dominuoja klasikinis interjeras, rekomenduojame labiau klasikinio stiliaus, filingines duris. Jei pata..
19 bal. Standartinio bei atvirkštinio varstymo durų palyginimas
DeltaDurys 0 1222
  Šią akimirką vis labiau populiarėja klientų užklausos apie atvirkštinio varstymo duris. Atvirkštinis varstymas mūsų rinkoje išpopuliarėjo su atėjusiomis į madą nematomomis (Invisible) durimis. Atvirkštinis varstymas galimas tiek nematomoms durims (populiaru), tiek ir standartinėms durims (mažiau populiaru – t.y. ne visi tiekėjai, gamintojai tai ..
12 bal. Taisyklingas vidaus durų eksploatavimas
DeltaDurys 0 378
Durys yra neatsiejama interjero dalis,  kadangi atlieka pagrindinę funkciją – patalpų atskyrimo, o taip pat suteikia privatumo ir apsaugo nuo išorės poveikio. Dažnai durys priimamos labai lengvabūdiškai ir į jų priežiūrą taip pat žiūrima pro pirštus, tačiau tam, kad durys tarnautų klientui kokybiškai ir ilgai, būtina atitinkama durų eksploatacija..
05 bal. Nematomos durys
DeltaDurys 0 481
Nematomos durys dar vadinamos slepiamomis (angl. Invisible) šiais laikais įgauna vis didesnį populiariumą dėl to, kad tai unikalus estetinis sprendimas minimalistiniam interjerui.    Tačiau ką apie šias duris reikėtų žinoti? Kada jau planuoti jų įsigyjimą bei montavimą? Delta Durys komanda dalinasi informacija, ką reikėtų žinoti apie nematomas/pas..
28 kov. Vidaus durų rankenos: funkcionalumas ir stilius
DeltaDurys 0 333
  Durų rankena yra dažnai nelabai pastebima, tačiau svarbi interjero detalė, nes suteikia durims ne tik funkciją atsidaryti/užsidaryti, bet ir padeda sukurtį estetinį įspūdį apie interjerą bendrai. Į paskutiniąją rankenos funkciją ypatingai atsižvelgiama siekiant parduoti ar išnuomoti nekilnojamą turtą, nes tinkamai parinktos durų rankenos gali su..
23 kov. Užklausa vidaus durų pirkimui. Nuo ko pradėti?
DeltaDurys 0 352
Statistinis žmogus vidutiniškai per savo gyvenimą išgyvena  du remontus (taip, būtent, IŠGYVENA), todėl visiškai normalu, jog dažnas  nė nežino, ko griebtis norėdamas tinkamai išsirinkti medžiagas, nepermokėti ir sutaupyti laiko. Specializuotose statybinių medžiagų parduotuvėse dirba vadybininkai, kurie geba atsakyti į visus rūpimus klientui klau..
15 kov. Vidaus durų vyriai. Populiariausios jų rūšys ir ką apie juos reikia žinoti.
DeltaDurys 0 567
  Neatsiejama vidaus durų funkcinė dalis – vyriai. Jų dėka sunkus varčios svoris perkeliamas į staktą ir todėl varčią lengva atidaryti. Nedažnas žmogus apie vyrius susimąsto, todėl Delta Durys komanda paruošė trumpą vadovėlį apie populiariausias vidaus durų vyrių rūšis ir ką apie jas reikėtų žinoti.   Populiariausios vidaus durų vyrių rūšys:   ..
08 kov. Vidaus durų spynos. Populiariausios jų rūšys ir ką apie jas reikėtų žinoti
DeltaDurys 0 488
Vidaus durų pagrindinė funkcija yra atskirti (arba apjungti erdves). Dažnai žmonėms atrodo, jog durys yra tiesiog…. durys. Tačiau nedažnas susimąsto, kiek daug detalių sudaro duris ir kas jas padaro funkcionaliomis. Šiuokart Delta Durys komanda surinko informaciją apie vidaus durų spynas: kokios yra populiariausios vidaus durų spynų rūšys ir ką rei..
06 gruod. Populiariausios vidaus durų rūšys
DeltaDurys 0 499
 Kaip išsirinkti vidaus duris? Dažnai pastebime, jog klientai užeina į saloną nė nežinodami, nuo ko pradėti vidaus durų įsigijimo procesą. Todėl remdamasi savo ilgamete patirtimi Delta Durys komanda parengė išsamų gidą, kaip gi nepasimesti šiuolaikinio pasaulio pasiūlos įvairovėje ir išsirinkti sau tiek funkcionaliai, tiek estetiškai tinkamą produ..
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 20 (1 puslapių)