Meniu
Prekių krepšelis

Naujienos

23 geg. Vonios durys
DeltaDurys 0 120
Kokios durys tinka į vonios kambarį? Labai dažnai iš klientų girdime klausimą “ar turite durų, tinkančių vonios kambariui?”. Atsakymas yra labai paprastas – taip, turime durų, tinkančių vonios kambariui. Visos mūsų asortimento durys yra tinkamos vonios kambariui, jeigu yra įrengta tinkama ventiliacija ir nėra “stovinčio” vandens. Kitaip tariant, m..
19 geg. Durų montavimas
DeltaDurys 0 97
  Kreipdamiesi konsultacijos apie duris, klientai dažniausiai klausia ar montuojame duris. Atsakymas paprastas – taip.  Montavimas yra kompleksiškas, tikslumo ir išmanymo reikalaujantis darbas. Jį geriausia patikėti profesionalams. Ekspertų darbo vingrybės klientui nėra būtinos žinoti, tačiau yra punktų, kuriuos klientui tikrai reikėtų išmanyti ap..
06 geg. Kokią durų spalvą pasirinkti?
DeltaDurys 0 94
  Kuriant namų interjerą dažniausiai koncentruojamasi į sienų, grindų, baldų spalvą, tačiau labai dažnai apie vidaus durų spalvą net nesusimąstoma. Durų spalvos pasirinkimas daro nemenką įtaką bendram interjero įvaizdžiui, gali sukurti atitinkamą nuotaiką, tapti akcentu ar kaip tik susilieti su aplinka. Taigi, Delta Durys komanda nusprendė paanali..
03 geg. Vidaus durų rūšys: pliusai ir minusai
DeltaDurys 0 133
Vidaus durys yra neatsiejama kiekvieno būsto interjero detalė ir būtent ji, užimanti palyginus nemažą interjero plotą, daro labai didelę įtaką bendram erdvės įvaizdžiui ir daro įtaką bendrai patalpos nuotaikai. Įvairėjant klientų poreikiams, platėja ir rinkos pasiūla. Tam, kad būtų lengviau nepasimesti vidaus durų pasiūlos įvairovėje, Delta Durys..
26 bal. 10 patarimų perkant vidaus duris
DeltaDurys 0 173
10 patarimų, kuriais remiantis vidaus durų pasirinkimas bus sklandesnis:   1. Pasidomėkite visa durų pasiūla Pasidomėję visa durų pasiūla atraskite  stilių, kuris Jums patinka ir koks atitinka Jūsų įrengiamos patalpos dizainą. Jei Jūsų patalpoje dominuoja klasikinis interjeras, rekomenduojame labiau klasikinio stiliaus, filingines duris. Jei pata..
19 bal. Standartinio bei atvirkštinio varstymo durų palyginimas
DeltaDurys 0 136
  Šią akimirką vis labiau populiarėja klientų užklausos apie atvirkštinio varstymo duris. Atvirkštinis varstymas mūsų rinkoje išpopuliarėjo su atėjusiomis į madą nematomomis (Invisible) durimis. Atvirkštinis varstymas galimas tiek nematomoms durims (populiaru), tiek ir standartinėms durims (mažiau populiaru – t.y. ne visi tiekėjai, gamintojai tai ..
12 bal. Taisyklingas vidaus durų eksploatavimas
DeltaDurys 0 150
Durys yra neatsiejama interjero dalis,  kadangi atlieka pagrindinę funkciją – patalpų atskyrimo, o taip pat suteikia privatumo ir apsaugo nuo išorės poveikio. Dažnai durys priimamos labai lengvabūdiškai ir į jų priežiūrą taip pat žiūrima pro pirštus, tačiau tam, kad durys tarnautų klientui kokybiškai ir ilgai, būtina atitinkama durų eksploatacija..
05 bal. Nematomos durys. Ką apie jas reikėtų žinoti?
DeltaDurys 0 123
Nematomos durys dar vadinamos slepiamomis (angl. Invisible) šiais laikais įgauna vis didesnį populiariumą dėl to, kad tai unikalus estetinis sprendimas minimalistiniam interjerui.    Tačiau ką apie šias duris reikėtų žinoti? Kada jau planuoti jų įsigyjimą bei montavimą? Delta Durys komanda dalinasi informacija, ką reikėtų žinoti apie nematomas/pas..
28 kov. Vidaus durų rankenos: funkcionalumas ir stilius
DeltaDurys 0 159
  Durų rankena yra dažnai nelabai pastebima, tačiau svarbi interjero detalė, nes suteikia durims ne tik funkciją atsidaryti/užsidaryti, bet ir padeda sukurtį estetinį įspūdį apie interjerą bendrai. Į paskutiniąją rankenos funkciją ypatingai atsižvelgiama siekiant parduoti ar išnuomoti nekilnojamą turtą, nes tinkamai parinktos durų rankenos gali su..
23 kov. Užklausa vidaus durų pirkimui. Nuo ko pradėti?
DeltaDurys 0 165
Statistinis žmogus vidutiniškai per savo gyvenimą išgyvena  du remontus (taip, būtent, IŠGYVENA), todėl visiškai normalu, jog dažnas  nė nežino, ko griebtis norėdamas tinkamai išsirinkti medžiagas, nepermokėti ir sutaupyti laiko. Specializuotose statybinių medžiagų parduotuvėse dirba vadybininkai, kurie geba atsakyti į visus rūpimus klientui klau..
15 kov. Vidaus durų vyriai. Populiariausios jų rūšys ir ką apie juos reikia žinoti.
DeltaDurys 0 173
  Neatsiejama vidaus durų funkcinė dalis – vyriai. Jų dėka sunkus varčios svoris perkeliamas į staktą ir todėl varčią lengva atidaryti. Nedažnas žmogus apie vyrius susimąsto, todėl Delta Durys komanda paruošė trumpą vadovėlį apie populiariausias vidaus durų vyrių rūšis ir ką apie jas reikėtų žinoti.   Populiariausios vidaus durų vyrių rūšys:   ..
08 kov. Vidaus durų spynos. Populiariausios jų rūšys ir ką apie jas reikėtų žinoti
DeltaDurys 0 201
Vidaus durų pagrindinė funkcija yra atskirti (arba apjungti erdves). Dažnai žmonėms atrodo, jog durys yra tiesiog…. durys. Tačiau nedažnas susimąsto, kiek daug detalių sudaro duris ir kas jas padaro funkcionaliomis. Šiuokart Delta Durys komanda surinko informaciją apie vidaus durų spynas: kokios yra populiariausios vidaus durų spynų rūšys ir ką rei..
06 gruod. Populiariausios vidaus durų rūšys
DeltaDurys 0 322
 Kaip išsirinkti vidaus duris? Dažnai pastebime, jog klientai užeina į saloną nė nežinodami, nuo ko pradėti vidaus durų įsigijimo procesą. Todėl remdamasi savo ilgamete patirtimi Delta Durys komanda parengė išsamų gidą, kaip gi nepasimesti šiuolaikinio pasaulio pasiūlos įvairovėje ir išsirinkti sau tiek funkcionaliai, tiek estetiškai tinkamą produ..
Rodoma nuo 1 iki 13 iš 13 (1 puslapių)