Kaip išsirinkti vidaus duris?

Dažnai pastebime, jog klientai užeina į saloną nė nežinodami, nuo ko pradėti vidaus durų įsigijimo procesą. Todėl remdamasi savo ilgamete patirtimi Delta Durys komanda parengė išsamų gidą, kaip gi nepasimesti šiuolaikinio pasaulio pasiūlos įvairovėje ir išsirinkti sau tiek funkcionaliai, tiek estetiškai tinkamą produktą.

Durų pagrindinė funkcija yra atskirti erdves. O taip pat jas ir apjungti. Todėl renkantis vidaus duris labai svarbu išsirinkti, kas yra estetiškai tinkama abiems apjungiamoms/atskiriamoms erdvėms.
Dažnai siūlome klientams tiesiog naršyti internete (pavyzdžiui, Pinterest ir t.t.)  arba keliauti po skirtingų tiekėjų parduotuves ir ieškoti kur “krenta akis”. Tuomet, kai jau bus aišku, kur “krito akis” ir kokie yra estetiniai lūkesčiai, galima rinktis iš pasiūloje esamų durų stilių: modernus, klasikinis, moderni klasika ar minimalistinis.


Kokių stilių būna vidaus durys?


1) Modernus stilius pasižymi tiesiomis linijomis, netikėtais deriniais, dizainais, stiklų spalvų (pavyzdžiui, juoda) bei išsidėstymo įvairove. Labai dažnai tai būna medžio imitacijos durys (ekofaneruotė, faneruotė (natūralus lukštas)), kurios puikiai derinamos prie praktiškų laminuotų, vinilo, parketo grindų. O taip pat modernumas gali būti ir minimalistinis, todėl šiai akimirkai renkamasi ir dažytas lygiai minimalistinio dizaino duris.
   

Ekofaneruotė      Ekofaneruotė     Dažytos                
Paieška: Vidaus durys, ekofaneruotės durys, eko durys, šviesios durys, baltos durys, juodas stiklas, MDF durys

2)Klasikinis stilius pasižymi mažiau griežtu stiliumi nei modernus, daugiau apvalesnėmis, minkštesnėmis formomis, detalių gausa (pavyzdžiui, dekoratyviniai apvadai, karnyzai ir t.t.), didesniais stiklais. Klasikinio stiliaus ieškantys žmonės dažniausiai ieško natūralių medžiagų durų: medžio masyvo, natūralios faneruotės, dažytų durų, kurios dera prie bet kokios rūšies grindų.
   

Dažytos                 Dažytos             Dažytos         
Paieška: MDF durys, dažytos durys, baltos durys, klasikinės durys, filingai    

3)Šiai akimirkai labai populiari moderni klasika. Joje susilieja ir griežtesnės linijos ir klasikinis švelnumas. Populiariausi variantai yra dažytos MDF durys (jose susilieja ir praktiškumas, ir estetinis grožis) bei ekofaneruotės durys (lengvai derinamos prie bendro dizaino).
   
Dažytos                Dažytos                   Ekofaneruotė

Paieška: dažytos durys, klasikinės durys, moderni klasika

4)O taip pat būtina išskirti “nematomų” durų kategoriją – minimalistinio stiliaus atstovė. Šių durų išskirtinė savybė ta, jog jos gali visiškai susilieti su siena. Jų ypatinga konstrukcija leidžia jas montuoti į sieną dar prieš apdailos darbus, todėl tos durys gali tapti sienos dalimi. Į jas dažniausiai montuojama ir minimalistinė furnitūra
    

Paieška: nematomos durys, beapvadinės durys, invisible durys, dažytos durys

Stumdomos durys, lankstomos durys

Tiek klasikinio, tiek modernaus, tiek modernios klasikos stiliaus duris galima montuoti ne tik varstomas, bet galima “kabinti” ir ant stumdomų mechanizmų.
Stumdomi mechanizmai populiarūs drabužinėms uždaryti arba naudojami tose vietose, kur vietos varstomoms durims yra per mažai.


Paieška: dažytos durys, klasikinės durys, moderni klasika

Taip pat bet kokio stiliaus duris taupant vietą galima montuoti sulankstomų durų principu (rus. двери книжка).

Taigi, renkantis duris, visų pirma yra bent preliminarus estetinis lūkestis, kurį klientas susiformuoja ieškodamas įkvėpimo aplinkoje, internete arba keliaudamas per durų salonus gyvai.
Vėliau šis estetinis lūkestis durų pardavimo vadybininkų-konsultantų yra suformuluojamas į konkretų užsakymą ir yra išpildomas.

Reikalinga specialisto konsultacija?  Susisiekite!

 

Visi Delta Durys komandos straipsniai ČIA