Šiais moderniais laikais internetu galima įsigyti praktiškai bet ką. Internetu galima įsigyti ir duris.
Durų prekybos platformos iki šiol yra tobulinamos, kadangi, kad ir kaip keista, durys yra daug niuansų turintis produktas. Tačiau bekuriant tobulas platformas nebrangaus durų segmento pardavimui, kol kas galima duris įsigyti ir nevažinėjant po faktines parduotuves.

 

Durys internetu. Kaip?

 

1. Išsirinkti patinkančias duris internetiniame puslapyje ir susisiekti su patinkančių durų tiekėju telefonu, el.paštu ar užpildant specialią formą.
2. Užklausai pateikti reikalinga informacija: patinkantis (-ys) modelis (-iai), spalva, preliminarūs (arba tikslūs – jeigu patys ketinate montuoti) matmenys (už matmenų teisingumą atsako Klientas).
Bet kuris durų tiekėjas pateiks pasiūlymą su produkto specifikacija, kaina bei terminais.
3. Jeigu Jums reikalinga montavimo paslauga – užsakykite iš tiekėjo matavimo paslaugą (už matmenų teisingumą atsako tiekėjas). Po tikslaus meistro išmatavimo bus pateikta galutinė sąmata.
4. Derinamos užsakymo sąlygos, detalės (pavyzdžiui, furnitūra (spynos, vyriai, rankenos), sutarties derinimas, sutarties pasirašymas. Internetu atsiunčiama užsakymo sutartis. Ją patvirtindami įmokate avansą. Tiekėjas patvirtina avanso gavimą ir sutartis įsigalioja.
5. Durys gaminamos. Suėjus sutartam terminui su Jumis susiekiama dėl montavimo paslaugos (jeigu tokią užsakėte) laiko suderinimo, arba dėl užsakymo pristatymo (jeigu tokį užsakėte) laiko derinimo, arba dėl užsakymo atsiėmimo (jeigu pasirinkote atsiėmimo iš sandėlio) sąlygų.
6. Priimdami prekes apžiūrite produktą, pasirašote prekių priėmimo – perdavimo aktą, jog pretenzijų produktui po apžiūros neturite ir atsiskaitote likusią užsakymo sumą.
7. Džiaugiatės produktu ir (jeigu užsakėte) paslauga :)

 

SVARBU! Įsigijus prekes internetu visoms prekėms galioja ta pati garantija, kaip ir įsigyjant fizinėse parduotuvėse.

Vienintelis minusas prekių pirkimo internetu yra tas, jog Jūs nematote gyvai paties produkto ir, kas svarbiausia, spalvos.
Durys (ir langai) priskiriamos prie matuojamų prekių, todėl grąžinimas (dėl spalvos ar modelio estetinio lūkesčio neatitikimo, bet ne dėl trūkumų) yra derinamas individualiai su tiekėju.


Jeigu nežinote nuo ko pradėti, galite paskaityti Delta Durys straipsnį apie vidaus durų užklausos paruošimą Straipsnis

Reikalinga specialisto konsultacija?  Susisiekite!

Visi Delta Durys komandos straipsniai ČIA