Faneruotos durys: stiliaus ir ilgaamžiškumo kombinacija

Durys yra neatsiejama praktiškai kiekvieno namų interjero detalė, kuri dėl savo pakankamai nemažo paviršiaus ploto, daro nemenką įtaką interjerui. Natūralios ąžuolo faneruotės durys nepraranda savo populiarumo jau daugybę metų, nes puikiai atitinka daugelio klientų poreikius dėl savo estetinio natūralumo, universalumo bei ilgaamžiškumo.

Faneruotų durų konstrukcija dažniausiai sudaro medinis karkasas, ant kurio dedama MDF plokštė ir ant šios klijuojama aukštu slėgio presu natūralus medžio lukštas (faneravimas). MDF plokštė atlieka izoliatoriaus vaidmenį, kuris apsaugo natūralų lukštą nuo įtrūkimo esant natūraliam medienos judėjimui.

Faneruotos durys: stilius

Natūralaus lukšto durys patrauklos tuo, jog visos jos skiriasi viena nuo kitos, todėl, kad faneruotė gaminama iš natūralaus medžio, todėl vienų durų raštas labiau šakotas, kitų – mažiau, trečių lukšto raštas smulkus, ketvirtų – atvirkščiai.

  


Tokios durys puikiai dera su šiuolaikiniais moderniais grindų sprendimais (laminatu, parketu, vinilu, plytelėmis ir t.t.), taip pat puikiai dera su moderniais stalviršiais bei baldais. Natūralios faneruotės durys, pavyzdžiui, su juodais aliuminio moldingais arba juodu stiklu (stiklas nebūtinai turi būti juodas – gali būti matinis, priderinus juodą furnitūrą puikiai tinka griežtesniam moderniam interjerui, kuriame yra juodos spalvos akcentų. 
O taip pat natūralaus lukšto durys simbolizuoja nemirtingą klasiką – jos gali būti filinginės, su stiklais, bagetais,cokoliais, karūnomis, karnyzais…

  

Faneruotos durys: ilgaamžiškumas

Natūralaus lukšto durims ypatingos priežiūros tikrai nereikia (natūralus lukštas dengiamas laku, beicu arba dažomas). Pakanka įprastai nuvalyti dulkes ir švelnia vos drėgna šluoste nuvalyti paviršių (taip prižiūrimo visos durys). Straipsnis apie durų priežiūrą: ČIA

Taigi, laisvai galima teigti, jog faneruotos durys yra puikus pasirinkimas bet kokį interjero dizainą besirenkantiems klientams.

Delta durys faneruotos durys ČIA

Reikalinga specialisto konsultacija?  Susisiekite!

Visi Delta Durys komandos straipsniai ČIA